Môžeme Vám s radosťou a hrdosťou oznámiť, že sa naša značka BODYBE stala hrdým a jedným z hlavných partnerov súťaže Česká Miss 2020 a tiež súčasťou darčekové krabičky Beauty Inside. Súťaž krásy Česká Miss bola pre nás od začiatku veľkou inšpiráciou a práve vďaka nej sme vybrali ako oficiálny tvár značky BODYBE v roku 2017 Českú Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu. Petr Boura | Brand Manager

Česká Miss je jedinou a najprestížnejšie národnej súťaží krásy, ktorá víťazky vysiela na popredné svetové súťaže – Miss Universe , Miss Earth a Miss Global. Zaujíma sa o ňu široká verejnosť, má tridsaťročnú históriu, víťazky sa stávajú významnými influencerkami na sociálnych sieťach, moderátorka alebo napríklad speváčkami. Ako mediálne známe osobnosti sa teší celoročnému záujmu bulvárnych aj lifestylových médií. Česká Miss je významná značka spojená s ženskou krásou, zdravým a moderným životným štýlom.

Česká Miss si v roku 2019 prešla mnohými zmenami a od mnoho rokov starého konceptu sa významne odlišuje. Nová Česká Miss je celoročná, viac online, viac partnerská a viac charitatívne. Koncept súťaže sa od základov zmenil a Česká Miss už nie je o jednom finálovom galavečere, ale o zachytenie cesty súťažiacich a vtiahnutie verejnosti do deja a života projektu Česká Miss v priebehu roka. Verejnosť môže nahliadnuť do života víťaziek i – vďaka sociálnym sieťam Českej Miss, ktoré sa teší značnej pozornosti.

Kvôli covidu sa Česká Miss 2020 voliť nebude!

Česká Miss 2020 sa tento rok voliť nebude. Kvôli pandémiu koronavírusy sa usporiadatelia národnej súťaže rozhodli odložiť organizovanie na ďalší rok. Navyše v tejto chvíli by kvôli opatreniam vlády nemohlo finále ani prebehnúť.

Semifinále súťaže krásy stihlo prebehnúť, ale štrnásť najkrajších dievčat Česka, ktoré z neho vzišli, sa stretne o titul kráľovnej krásy roku 2021. Finále prebehne až budúci rok.

“Finále Českej Miss 2020 nebude. Situácia sa nelepší a covidové obdobie bohužiaľ ničí životy mnohých ľudí. Rozhodli sme sa teda venovať posledné mesiace tohto roka pomôcť druhým a samozrejme s ohľadom na vládne nariadenie usporiadať Charitatívne galavečer Česká Miss 2020 v spolupráci s nadácií Vízia 97 Dagmar a Václava Havlových . Je nám naozaj cťou, že pani Havlová bude súčasťou akcií, ktoré máme v plánu, “ uviedla obchodná riaditeľka Českej Miss Veronika Farářová a zároveň dodala:” O termíne konania finále Českej Miss 2021 vás budeme čoskoro informovať, v túto chvíli je pre nás prioritná venovať našu energiu potrebným. “

Súťaž Česká Miss vybrala štrnásť finalistiek, z ktorých jedna zasadne na trón kráľovnej krásy. Vzhľadom k aktuálnej situácii sa organizátori rozhodli finále súťaže usporiadať až v budúcom roku.

Česká Miss vybrala nové finalistky

Pozrite sa, ako vyzerajú nové finalistky Českej Miss. Tie vzišli zo semifinále, v ktorom o postup bojovalo tridsať dievčat. Najprv pred porotu zloženú z partnerov súťaže a bývalých víťaziek predstúpili v rámci rozhovoru, následne predviedli ukážky svojich voľných disciplín a na záver je čakala promenáda v plavkách.

Štrnásť finalistiek v najbližších mesiacoch čaká nielen sústredenie, ale aj workshopy a ďalšie partnerské akcie.