Spôsob objednávania

Tovar si môžete objednať v e-shope – nonstop.

telefonicky alebo e-mailom (pondelok – piatok | 8:00 – 16:00)

Telefónna linka: +420 777 214 314

Email: info@bodybe.sk

Spôsoby platby

V našom e-shope môžete platiť za svoje objednávky:

Dobierka – najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo kartou poštovému doručovateľovi (kuriérovi) alebo na pošte.

Online bankové prevody (ComGate) – okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate presmeruje zákazníka do internetového bankovníctva, kde sa prihlási ako a potvrdí už pripravený platobný príkaz.

Platobné karty (ComGate) – Najrýchlejší spôsob platenia online. Zákazník zadá do rozhrania platobnej brány ComGate číslo karty, dátum platnosti a CVC kód – tri čísla, ktoré sa nachádzajú na podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, takže bude potrebné zadať aj číselný kód z SMS banky alebo potvrdenie Touch ID alebo Face ID, ktoré kartu vydalo.

Ak je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar je odoslaný najneskôr nasledujúci pracovný deň. Podporujeme protokol 3D Secure. Naši zamestnanci nemajú prístup k údajom o vašej karte, všetko je v rukách banky.

Paypal – Každý používateľ služby PayPal má účet, do ktorého sa prihlasuje podobne ako do internetového bankovníctva. V tomto prípade môžete použiť službu PayPal, aby ste nemuseli uvádzať údaje o svojej karte. Váš účet PayPal prepojený s kreditnou kartou sa postará o odoslanie požadovanej sumy peňazí z vašej karty k nám.