-42%

Darčeková opaľovacia sada PINA COLADA – Opaľovací suchý sprej SPF 20 + olej SPF 10 + Panthenol 10%

28.45  vr. DPH (cena bez DPH 23.71 )

Balenie:

  1. Opaľovací progresívny suchý sprej SPF 20 – 100 ml
  2. Opaľovací olej SPF 10 pre intenzívne opálenie – Piña Colada – 150 ml
  3. Panthenol 10% – Pena po opaľovaní s Aloe Vera – Piña Colada – 200 ml

Čo sa na chvíľu presunúť na karibské pláže? Táto vôňa je doslova tropickou kombináciou sladkého ananásu, kokosu s kvapkou smotany a lahodného bieleho rumu podľa osviežujúceho a najobľúbenejšieho dámskeho miešaného drinku.

 

Na sklade | Dodacia lehota je 1-3 pracovné dni podľa dopravcu

Popis

Popis

Opaľovací suchý sprej BODYBE – Progresívny SPF 20 – 100 ml

Opaľovací suchý sprej BODYBE s progresívnou SPF 20/30/50 je patentovaný ochranný opaľovací sprej – pri jeho používaní docielite ochranný faktor SPF 20, 30 alebo dokonca aj 50!

Už v 5 krokoch získate ochranu pre Vašu pokožku pred nepriaznivým UVA/UVB žiarením. Opaľovací suchý sprej BODYBE je sprej na olejovej báze, ktorý výborne hydratuje vašu pokožku a navyše je vodeodolný. Vďaka prítomnosti aktívnych látok TYR-EXCEL+TM (aktivované slnečným UV žiarením) a MELANUP+TM (aktivované aj bez slnečného UV žiarenia) dochádza k stimulácii a následnej produkcii melanínu.

Opaľovací olej SPF 10 pre intenzívne opálenie – Piña Colada – 150 ml

Opaľovací telový olej BODYBE pre rýchle zhnednutie s komplexným UVB + UVA faktorom poskytuje ochranu pred spálením a predčasným starnutím pokožky vplyvom slnečného žiarenia. Doprajte svojej pokožke pred opaľovaním starostlivosť nabitú prírodnými zložkami a zabudnite na vráskavú, vysušenú pokožku úplne vyčerpanú od slnka.

Panthenol 10% – Pena po opaľovaní s Aloe Vera – Piña Colada – 200 ml

Panthenol BODYBE chladivá pena po opaľovaní s vysokým obsahom D-panthenolu, Aloe Vera, alantoínu a komplexom vitamínu A, C, E je určená na ošetrenie pokožky podráždenej slnečným žiarením alebo inak namáhanej. Nielenže efektívne podporuje regeneráciu pokožky, ale pri každej aplikácii tiež príjemne chladí.

  • Obsahuje 10% D-panthenolu pre maximálnu úľavu
  • Ľahko sa nanáša na citlivé miesta
  • Rýchlo sa vstrebáva a nelepí na pokožke