-38%

Darčeková opaľovacia sada PINA COLADA – opaľovacia voda + opaľovacie maslo SPF 25 + bambucké maslo

32.45  vr. DPH (cena bez DPH 27.04 )

Balenie:

  1. Opaľovacia voda SPF 0 s akcelerátorom pre rýchle zhnednutie a s trblietavým efektom – Piña Colada – 200ml
  2. Opaľovacie maslo SPF 25 s trblietavým efektom – Piña Colada – 150ml
  3. Bambucké zvláčňujúce telové maslo – Piña Colada – 150ml

Čo sa na chvíľu presunúť na karibské pláže? Táto vôňa je doslova tropickou kombináciou sladkého ananásu, kokosu s kvapkou smotany a lahodného bieleho rumu podľa osviežujúceho a najobľúbenejšieho dámskeho miešaného drinku.

 

Na sklade | Dodacia lehota je 1-3 pracovné dni podľa dopravcu

Popis

Popis

Opaľovacia voda SPF 0 s akcelerátorom pre rýchle zhnednutie a s trblietavým efektom – Piña Colada – 200ml

Obsahuje Bronz akcelerátor a Betacaroten na intenzívne a dlhotrvajúce zhnednutie pokožky. Vhodná predovšetkým na osvieženie tváre a exponovaných partií vystavených UV žiareniu, piesku a morskej soli. Odporúčame kombinovať s opaľovacím prostriedkom s ochrannou SPF.

Opaľovacie maslo SPF 25 s trblietavým efektom – Piña Colada – 150ml

Zjemňujúce oleje a vitamín E chránia pred vysušovaním a starnutím pokožky. Beta-karotén napomáha dlhodobému zhnednutiu pokožky. Ľahko sa rozotiera.

Jemný trblietavý efekt dodá vášmu opálenému telu dokonalý vzhľad.

Beta CAROTENE zaistí vašej pokožke žiarivý bronz. Vedľa opaľovacích krémov je vhodným doplnkom na ochranu pokožky. Zostáva v nej, čím zabraňuje jej spáleniu a dodáva jej krajšiu farbu. Opálenie navyše vydrží dlhšie. Okrem toho, že betakarotén vám dodá svieži opálený vzhľad pokožky, taktiež ju posilňuje a zamedzuje predčasnej tvorbe vrások. Pleť bude po potrebnej dávke upokojená a vypnutá.

Bambucké zvláčňujúce telové maslo – Piña Colada – 150ml

Zvláčňujúce telové bambucké maslo je veľmi bohaté na výživu, zlepšuje hydratáciu a predlžuje a zvýrazňuje efekt opálenia. Veľmi ľahko sa absorbuje do pokožky.

Bambucké maslo a kokosový olej spolu s vitamínom E pokožku dokonale zvláčnia, spevnia a nádherne prevoňajú. Upokojuje pokožku podráždenú slnečným žiarením alebo morskou vodou.