Nie je skladom

Prírodné opaľovacie maslo BODYBE s mrkvovým extraktom SPF 15 – Juicy Orange

14.95 

Vôňa: Juicy Orange

Balenie: 150 ml

100% prírodné opaľovacie maslo SPF 15 pre intenzívne a dlhodobé zhnednutie s vysokým obsahom mrkvového extraktu, Betakaroténu, prírodných olejov a šťavnatej vône pomaranča.

Zjemňujúce oleje a vitamín E chránia pred vysušovaním a starnutím pokožky. Betakarotén napomáha dlhodobému zhnednutiu pokožky. Ľahko sa rozotiera.

Nie je na sklade

Popis

Popis

Arganový olej

Jedným z najobľúbenejších produktov prírodnej kozmetiky, pretože v sebe spája mnoho účinkov naraz. V oblasti kozmetiky je to predovšetkým prirodzená hĺbková hydratácia a výživa pre pokožku a vlasy, či odstraňovanie príznakov starnutia pleti – vrásky. Dokonca ho môžete použiť na opaľovanie.

Kokosový olej

Prečo je kokosový olej vhodný na opaľovanie?

Nie každý druh oleja vám umožní získať zaujímavý tmavý odtieň pokožky. Prečo môžete tento nástroj použiť? Má mnoho pozitívnych vlastností. Kokosový olej odstraňuje baktérie, dodáva ďalšiu hydratáciu, vyživuje kožu živinami, zmierňuje zápal. V súvislosti s týmito funkciami môžete pri používaní výrobku zaznamenávať tieto efekty:

  1. koža sa stáva mäkšou a hladšou
  2. zmizne začervenanie, lieči lézie rýchlejšie
  3. regenerácia kože je zosilnená
  4. opaľovanie sa nielen stáva hladké, ale tiež trvá dlhšie
Beta CAROTENE

Beta CAROTENE zaistí vašej pokožke žiarivý bronz. Vedľa opaľovacích krémov je vhodným doplnkom na ochranu pokožky. Zostáva v nej, čím zabraňuje jej spáleniu a dodáva jej krajšiu farbu. Opálenie navyše vydrží dlhšie. Okrem toho, že betakarotén vám dodá svieži opálený vzhľad pokožky, taktiež ju posilňuje a zamedzuje predčasnej tvorbe vrások. Pleť bude po potrebnej dávke upokojená a vypnutá.

 

POUŽITIE

Naneste na pokožku vystavenú slnečnému žiareniu. Aplikujte pred začatím slnenia. Na udržanie ochrany aplikáciu opakujte, najmä pri potení, po kúpaní alebo osušení.

DÁVKOVANIE

Na ochranu pokožky celého tela dospelej osoby je potrebných 36 g opaľovacieho prípravku, tj. Približne 6 čajových lyžičiek. Zníženie množstva použitého prípravku podstatne znižuje stupeň ochrany pokožky.

UPOZORNENIE

Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prostriedky na ochranu proti slnečnému žiareniu. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Nadmerná expozícia slnku predstavuje vážne zdravotné riziko.

POZOR! Tento prípravok môže zafarbiť svetlé prádlo či plavky.

Zloženie:

Cocos Nucifera Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrogenated Coconut Oil, Cetearyl Alcohol, Octocrylene, C12-C15 Alkyl Benzonate, Butyl Metoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salycilate, Cera Alba, Helianthus Anus, Helianthus Anus, , Helianthus Annuus Seed Oil, Daucus Carota Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Beta-Carotene, Zea Mays Oil, Limonene, Linalool

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Hmotnosť 212 g