Samoopaľovacia pena na korekciu farby – Medium – Cacao – 200ml

21.55  vr. DPH

Vôňa: Cacao

Balenie: 200 ml

Atraktívne bronzové opálenie v okamihu. Samoopaľovacia tónovacia pena koriguje tón pleti a neutralizuje začervenanie, čím vytvára prirodzenejšie samoopaľovanie v mierne tmavšom odtieni.

Vďaka priloženému bronzeru je nanášanie veľmi jednoduché a rovnomerné, hneď vidíte, kde ste už výrobok nanesli.

Bronzer vydrží na pleti celý deň a je odolný voči oderu. Večer po jeho zmytí vám zostane dlhotrvajúce a prirodzené samoopaľovanie.

Na sklade

Doručenie k vám na adresu cez GLS/Packetu- 28.05.–29.05.

Doručenie na výdajné miesto GLS Parcelshop/Packeta - 28.05.–30.05.

Popis

Popis

Používanie:

Pred použitím dobre pretrepte. Potom naneste malé množstvo peny na aplikačnú rukavicu a jemnými krúživými pohybmi ju rovnomerne rozotrite po pokožke celého tela. Začnite ideálne od oblasti lýtok a postupujte smerom nahor. Aby ste sa vyhli šmuhám na kolenách a lakťoch, ohýbajte tieto oblasti počas aplikácie. Nakoniec prejdite suchšou rukavicou po chrbtoch rúk, prstoch na rukách a nohách.

Nechajte opálenie pôsobiť 4-6 hodín. Počas tejto doby sa vyhnite kontaktu s vodou alebo aplikácii iných produktov na pokožku. Po uplynutí doby pôsobenia opláchnite pokožku vlažnou vodou bez použitia akýchkoľvek kozmetických prípravkov.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje UV filtre, nechráni pred slnečným žiarením.

Zloženie:

Aqua, Polysorbate 20, Cocamidopropyl Betaine, Dihydroxyacetone, Parfum, Erythrulose, Caramel, Aloe Barbadensis Leaf Powder, Hydrolyzed Silk, Glycerin, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin.