Back
-44%

Darčeková sada pre krásnu pleť a vlasy – 2x HYALURON 7 SERUM + HAIR GUMMIES VITAMINS

43.45  vr. DPH (cena bez DPH 36.21 )

Na sklade | Dodacia lehota je 1-3 pracovné dni podľa dopravcu

Popis

Popis

HYALURON 7 SERUM – 7% kyselina hyalurónová – Pleťové sérum – 50ml

Pleťové sérum 100% čistej kyseliny hyalurónovej s najvyššou 7% koncentráciou na trhu

Unikátne zloženie kombinácie vysokomolekulárnych, nízkomolekulárnych a ultra-nízkomolekulárnych častíc hyaluronátu sodného, ​​vďaka ktorému je veľmi účinná nielen na povrchu pokožky, ale preniká aj do hlbších vrstiev pokožky. Redukuje a vypĺňa vrásky, vyhladzuje jemné línie tváre vrátane očného okolia a dekoltu. Podporuje tvorbu kolagénu a regeneruje čerstvé jazvy na pokožke.

Kyselina hyalurónová tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty. Je súčasťou spojivových, slizničných a nervových tkanív. Vo veľkom množstve sa nachádza v koži, synoviálnej (kĺbovej) tekutine, pankrease av pečeni. S vekom v organizme kyselina hyalurónová ubúda. Je tiež vhodná na korekciu vrások a pri problémoch so suchosťou pokožky a akné.

HAIR GUMMIES VITAMINS HIGH BIOTIN – vitamíny na vlasy – 60 ks

Výživový doplnok – Mäkká a lahodná, žuvacia vlasová výživa

Obsah balenia: Obsahuje 60 žuvacích medvedíkov, čo vystačí na 60 dní užívania. Pre výrazné a trvalé výsledky sa odporúča vitamíny konzumovať po dobu aspoň 4 mesiacov.

Hmotnosť balenia: 60 x 2,5g = 150g

Prírodná malinová príchuť, ktorú si zamiluješ!

BIOTIN | KYSELINA LISTOVÁ | B12 | ZINEK

Sú vaše vlasy slabé, lámavé a bez života? Potom potrebujú dôkladnú výživu, s ktorou je najlepšie začať práve teraz. 

Žuvacie medvedíky BODYBE HAIR GUMMIES VITAMINS sú esenciálnymi vitamínmi s vysokým obsahom hlavnej zložky BIOTINU 4000 μg, ktoré sú šetrné k vlasom a tiež predovšetkým k žalúdku. Komplex 12 vitamínov a minerálov priaznivo pôsobí na zdravie vlasov.

Sú skvelou voľbou ako pre rast zdravých a dlhých vlasov, ktorým dodajú silu aj výživu zvnútra, ale aj pre zlepšenie vášho celkového zdravia.

BIOTIN  – tzv. vitamín krásy, preukázateľne napomáha udržať zdravie vlasov, pokožky a nechtov.