Back

HYALURON 5 BODYBE ELIXIR – 100 % čistá kyselina hyaluronová pre vnútorné užitie – 50ml

32.95  vr. DPH (cena bez DPH 29.95 )

Balenie: 50 ml

Výživový doplnok – kyselina hyaluronová pre vnútorné použitie

Najčistejšie možná forma kyseliny hyalurónovej s najvyššou koncentráciou na trhu 50 mg = 1 ml / 5%

HYALURON 5 BODYBE ELIXIR je doplnok stravy s obsahom veľmi vysoké koncentrácie kyseliny hyalurónovej, čo zaisťuje maximálnu vstrebateľnosť a účinok. 100% čistá bioaktívne kyselina hyaluronová je vyrobená v Českej republike za najprísnejších technologických a hygienických podmienok.

Dokonalý boj proti vráskam, suchej pokožke, stareckým škvrnám a ďalším nepríjemnostiam, ktoré spôsobuje nedostatočné hydratovanie organizmu.

Pokožka

Obsah viac druhov kyseliny hyalurónovej zaisťuje jej maximálnu vstrebanie a maximálne využitie v tele.

Vrásky, ochabnutá pokožka

Vrásky, škvrny na pokožke, ochabnutá pokožka sú známky úbytku kyseliny hyalurónovej v organizme a volanie Vášho tela o doplnenie kyseliny hyalurónovej.

Suchá pokožka

Hydratujte ju! Pravidelná hydratácia prispieva k tomu, že bude Vaša pokožka krajšia.

Sliznica

Kyselina hyalurónová hrá významnú úlohu aj na slizniciach (močový mechúr, ženské intímne partie) a vytvára na nich mechanickú bariéru.

Kĺby

Majú Vaše kĺby dostatok kyseliny hyalurónovej? Ak nepociťujete pri chôdzi nič, iba radosť, potom áno. Ak nie, začnite premýšľať o doplnenie a vyživenie Vašich kĺbov, budete je v živote potrebovať.

HYALURON 5 BODYBE ELIXIR hydratuje pokožku, tkanivá a celý organizmus smerom zvnútra von. Roztok sa lepšie a rýchlejšie vstrebáva než pevné formy, preto má Hyaluron takéto účinky. Kyselina hyalurónová sa rozloží na dve základné časti, nadviaže sa na krvné bielkoviny a putuje krvným riečiskom k všetkým bunkám tela. Akonáhle doputuje k bunkám, začne telo nabádať k produkcii vlastnej kyseliny hyalurónovej. Jednoducho povedané, ak poskytneme telu bioaktívne formu kyseliny hyalurónovej, naše enzýmy ju rozložia, naviažu sa na krvné bielkoviny a znovu poskladajú telu vlastné kyselinu hyalurónovú na všetkých miestach v tele.

Kyselina hyalurónová tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty. Je súčasťou spojivových, slizničných a nervových tkanív. Vo veľkom množstve sa nachádza v koži, synoviálnej (kĺbovej) tekutine, slinivke a v pečeni. S vekom v organizme kyselina hyaluronová ubúda. Je tiež vhodná na korekciu vrások a pri problémoch so suchosťou pokožky a akné.

Na sklade | Dodacia lehota je 7 pracovných dníých dní

Katalógové číslo: BB59 Kategórie: , ,
Popis

Popis

Dávkování:

1-3 ml denně rozmíchat ve sklenici s čIstou vodou nebo jiným oblíbeným drinkem, ne však horkým či alkoholickým.

Maximální denní dávka je 3 ml

1 ml = 12 kapek / 1 ml kapek obsahuje 50 mg kyseliny hyaluronové

2 ml = 24 kapek / 2 ml kapek obsahuje 100 mg kyseliny hyaluronové

3 ml = 36 kapek / 3 ml kapek obsahuje 150 mg kyseliny hyaluronové

Balení obsahuje:

48 dávek – při dávkování 1 ml / den

24 dávek – při dávkování 2 ml / den

16 dávek – při dávkování 3 ml / den

1 ml = 12 kapek

RHP* není stanovena

*Referenční hodnota příjmu

Návod na použití: 

Stiskněte horní gumovou část pipety. Ujistěte se, je ponořena v roztoku a uvolněte stisk. Vyndejte pipetu z lahvičky a stiskněte horní část pipety. Odpočítejte potřebný počet kapek. Důkladně rozmíchejte zvolenou dávku ve sklenici čisté vody nebo džusu a vypijte. Pipetu držte pouze za horní část. Nedotýkejte se skleněné části ani ji nevkládejte do jiných tekutin. Nepoužívejte k míchání. Pipetu je možné omýt proudem tekoucí pitné vody.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Nemíchejte s alkoholem nebo horkými nápoji. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte na suchém tmavém místě při teplotě 15-25°C. Po otevření uchovávejte v chladu a temnu a spotřebujte do 6 měsíců.

Složení:

čištěná voda, hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), konzervanty (sorban draselný, benzoát sodný)

Dávkovanie:

1-3 ml denne rozmiešať v pohári s čistou vodou alebo iným obľúbeným drinkom, nie však horúcim či alkoholickým.

Maximálna denná dávka je 3 ml

1 ml = 12 kvapiek / 1 ml kvapiek obsahuje 50 mg kyseliny hyalurónovej

2 ml = 24 kvapiek / 2 ml kvapiek obsahuje 100 mg kyseliny hyalurónovej

3 ml = 36 kvapiek / 3 ml kvapiek obsahuje 150 mg kyseliny hyalurónovej

Balenie obsahuje:

48 dávok – pri dávkovaní 1 ml / deň

24 dávok – pri dávkovaní 2 ml / deň

16 dávok – pri dávkovaní 3 ml / deň

1 ml = 12 kvapiek

RHP * nie je stanovená

* Referenčný príjem

Návod na použitie:

Stlačte hornú gumovú časť pipety. Uistite sa, je ponorená v roztoku a uvoľnite stlačenie. Vyberte pipetu z fľaštičky a stlačte hornú časť pipety. Odpočítajte potrebný počet kvapiek. Dôkladne rozmiešajte zvolenú dávku v pohári čistej vody alebo džúsu a vypite. Pipetu držte iba za hornú časť. Nedotýkajte sa sklenenej časti ani ju nevkladajte do iných tekutín. Nepoužívajte na miešanie. Pipetu je možné umyť prúdom tečúcej pitnej vody.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nemiešajte s alkoholom alebo horúcimi nápojmi. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom tmavom mieste pri teplote 15-25 ° C. Po otvorení uchovávajte v chlade a tme a spotrebujte do 6 mesiacov.

Zloženie:

čistená voda, hyaluronát sodný (kyselina hyalurónová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný)

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Hmotnosť 152 g
Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “HYALURON 5 BODYBE ELIXIR – 100 % čistá kyselina hyaluronová pre vnútorné užitie – 50ml”
Napište nám hodnocení zakoupeného produktu, přiložte fotografii a získejte kupón s 15% slevou na další nákup!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.