Značka BODYBE – LOVE YOUR SKIN vyjadruje osobitý životný štýl

Ako naznačuje motto LOVE YOUR SKIN, radi by sme docielili, aby sa mal každý možnosť starať o svoju pleť a pokožku tým najefektívnejším a zároveň najzábavnejším spôsobom. Radi by sme, aby sa naše produkty, stali súčasťou vášho životného štýlu.

Byť inovatívny a odlišní od bežného kozmetickej trhu je náš cieľ a vízia. Upozorňujeme, že je veľmi ľahké si na našich produktoch vytvoriť závislosť. Snažíme sa minimalizovať podiel nežiadúcich chemických látok a netestujeme produkty na zvieratách, ale zároveň netvrdíme a nevnucujeme vám, že je to jediný dôvod, prečo si máte našej kozmetiku zakúpiť.

Dopřejte sobě i své pleti a tělu ten pravý luxus

História a príbeh

2016

2016 - Založenie značky BODYBE Scrub - Love your skin

Príbeh našej značky začal v roku 2016 na exotickej dovolenke na Maldivách, kde majitelia a zakladatelia značky prvýkrát otestovali peeling na báze kávy lokálnej výroby. Ako milovníci klasickej kávy boli natoľko nadšení z účinkov kávového peelingu, že po celoročným vývoji a testovaní predstavili a uviedli na český a slovenský trh v marci 2017 značku BODYBE Scrub – Love Your Skin.

Vďaka cestovatelskému entuziazmus za teplom po exotických krajinách vznikla tiež myšlienka dobyť európsky trh v opaľovací kozmetike.

2017

Na trh uvedený prvý produkt prírodný kávový peeling

Kľúčovým a prvým produktom je prírodný kávový peeling – COFFEE SCRUB na tvár i celé telo, ktorý je vyrobený z TOP 10 prírodných ingrediencií, čo ho odlišuje svojím zložením a kvalitou od podobných výrobkov po celom svete. Počas ostatných rokov sa vďaka veľkému dopytu a záujmov užívateľov rozrástlo portfólio o ďalšie kategórie a niekoľko desiatok produktov.

 Tel: +421 233 056 772
E-Mail: info@bodybe.sk

 Fraňa Kráľa 16
966 81 Žarnovica

 Doprava zdarma od 59€
Poštovné od 2.95€

 Ku každej objednávke nad 39€ malý darček